Belokostolský            Jobek               Honíšek                 Tomík K.
   (Sršeň 75 min.)                       Rejduga
                        Budínský                                 Železník

Slovo trénera:

Prvý polčas bol z našej strany skoro podľa mojich predstáv. Ujali sme sa vedenia po priamom kope Železníka, ktorý dorazil do opustenej brány domácich Budínský. Po zmene strán z pokutového kopu zvýšil na 2:0 Železník. Domáci znížili na 2:1 po vlastnom góle Oberleho. 17 minút pred koncom sme zvýšili na 3:1 gólom Sršňa. Po tomto góle nastalo uspokojenie hráčov. Začali sa kopiť chyby pri pokrývaní hráčov v strede poľa, neboli sme schopní dostaťsa do kombinácie, noví útočníci nedokázali podržať loptu na súperovej polovici.

Diskusná téma: Dlhá-Lovčice 3:3