TJ Družstevník Lovčice - TJ Dolné Orešany 1:1 (0:1)

Valovič                   Budinský               Vilinovič                     Tomík K.

Rejduga

Merkovský                                 Tomík E.

(Franko 46 min.)

Náhradníci:

Na začiatku prvého polčasu si domáci vypracovali pár streleckých pokusov, ktoré však skončili mimo brány hostí. V 25 minute mal hosťujúci brankár šťastie, keď hlavou tečovaná lopta od Petra Merkovského skončila šťastne na jeho ramene. V 44. minúte hosťujúci hráči sa ujali vedenia po hrubej chybe domácich hráčov.

Druhý polčas začali domáci aktívnejšie. Podarilo sa im však len vyrovnať na konečných 1:1. Gól strelil Peter Merkovský v 75 minute. Hosťujúci hráči sa počas celého druhého polčasu zmohli len na odkopávanie lôpt. V 85 minute mohol rozhodnúť Lubo Kovačic, ale svoje sólo z vlastnej polovice zakončil len strelou do brankára hostí.

Slovo trénera:

Tento zápas bol našim najhorším vystúpením na domácom ihrisku. Väčšina chalanov prišla na zápas nepripravená, s tým, že súper sa porazí sám. Niektorí jedinci by sa mali nad sebou zamyslieť, pretože to nebolo po prvý krát. Zostava nebola znova podľa mojich predstáv. Celý prvý polčas sme prehrávali súboje v strede poľa a útočníci nedokázali podržať loptu. Druhý polčas bol z našej strany lepší, ale mal ďaleko k optimálnemu výkonu.

Sklamali ma niektorí hráči svojim prístupom!!!!!

Diskusná téma: Lovčice-Orešany 1:1