TJ Družstevník Lovčice- TJ Dolné Dubové 3:0  (2:0)

Železník                 Božik                Vilinovič                     Tomík K.

(Oberle R. 73 min.)

Merkovský                                 Tomík E.

(Franko 70 min.)                         (Vyskoč 78 min.)

Náhradníci: Sršeň

Od prvej minúty sme zatlačili hostí pred ich bránu a vypracovali si kopu príležitostí, ktoré však skončili nepresnými strelami (Rejduga, Vilinovič, Merkovský, Tomík E.,..). V 33 minute po rohovom kope hlavou otvoril skóre Rejduga. O 6 minút neskôr nádherne trafil z priameho kopu Kristián Tomík svojim prvým gólom v drese Lovčíc. Do kabín sa išlo za stavu 2:0 pre domácich.

Druhý polčas sme začali opäť aktívnejšie ako hostia, čo sa nám podarilo zúžitkovať v 50 minúte technickou strelou Filipa Železníka na 3:0. Potom sa hra trochu v poli vyrovnala. Zo strany domácich, ale pokračovala ďalej prehliadka nepremenených šancí (Rejduga, Tomík E., Tomík K., Železník, Franko, Oberle,...).

Slová trénera:

S výkonom mužstva som spokojný, ďalší zápas sme nedostali gól. Čo ma neteší je množstvo nevyužitých šancí.Potešila ma aj spokojnosť náročných domácich divákov. Neteší ma aj ČK Cupa, ktorú dostal absolútne zbytočne. Teraz sa musíme pripraviť na ďalšie kolo, kde ešte stále nemôžem počítať s Adriánom Strížom.

Diskusná téma: Lovčice - D.Dubové